Branşlar

Salsa & Sosyal Latin Dansları

Salsa, Karayipler kökenli olduğu varsayılan, salsa adıyla belirtilen müzik türleri eşliğinde çiftler halinde veya grupça icra edilen modern bir danstır.

Çocuk Dansları

ZUDA Kids Club’da çocuklarınız için tüm branşlarda dans branşları bulunmaktadır.

Karate

Karate, silahsız savaş sanatı karate-do için yaygın kullanılan kısaltılmış terim olup Japonca kara boş + te el + do yol, sanat kelimelerinden oluşmakta ve silahsız elin yolu/sanatı anlamına gelmektedir.

Tango

Tango, Buenos Aires, Arjantin ve Montevideo, Uruguay kökenli bir dans ve müzik türüdür. Dansla beraber gelişen müzik tarzı da aynı adla anılmaktadır.

Bale

Bale, belli figürlere, adım atışlara dayalı dans ve müzikli gösteri türüdür.İtalyan rönesans döneminde ortaya çıkmış daha sonra fransa ve rusya da gelişmiş bir performans sanatıdır.

Özel Çalışmalar

İsteğe göre farklı özel çalışmalarımız mevcuttur.

Hip-Hop

Hip hop kültürünün doğmasında Blues, Funk, Soul ve Jazz müziğinin etkisi oldukça büyüktür … “Sokak dansı” olarak da bilinen hip hop kültürüne ait dans türü.

Düğün Dansları

Düğününüze renk katıcak özel düğün dansları.

Sirtaki

Sirtaki, İstanbullu Ortodoks Arnavut kasaplarının dans türüdür. 1960 lardan sonra popüler bir Yunan dansı haline gelmiştir. Yunan halk dansı değildir.

Jimnastik

Jimnastik veya cimnastik, bedeni, fiziksel yapısını düzeltme güçlendirme ve geliştirme amacıyla düzenli hareket ettirme sanatıdır.

Antrenörler

photo

Zeki UYANIK

Dans Antrenörü

✆ WhatsApp

photo

Neşe GÜRSOY UYANIK

Dans Antrenörü

photo

Levent TEMEL

Dans Antrenörü

photo

Deniz İŞBİLİR

Dans Antrenörü

photo

Engin ÖZSÜMER

Dans Antrenörü

photo

Asya SÜVARİ

Dans Antrenörü

photo

Uğur İNCE

Dans Antrenörü

photo

Özge ÖZDEN

Dans Antrenörü

photo

Mehmet KARAHAN

Dans Antrenörü

photo

Algün ERDEM

Karate Antrenörü

Etkinlik Programı

Salsa Night, Bachata Night

PazartesiHer Hafta

Bachata Night

Her PazartesiKuşadası
CumaHer Hafta

Zuda Kuşadası Salsa Night

Her CumaKuşadası

Zuda Survivor

Etkinlik SaatMekan
1Zuda Survivor Open Latin Night21:30Öküz Kuşadası
Etkinlik SaatMekan
1Otele Giriş09:00 - 10:00 Pamucak
2Sabah Kahvaltısı10:00 - 11:00Pamucak
3Zuda Survivor 1. Etap Yarışmaları11:00 - 13:00Pamucak
4Öğle Yemeği13:00 - 14:00Pamucak
5Zuda Survivor 2. Etap Yarışmaları14:00 - 17:00Pamucak
6Akşam Yemeği17:00 - 18:00Pamucak
7Serbest Zaman18:00 - 20:00Pamucak
8Latin Party20:00 - 01:00Pamucak
9Kumsal Ateşi ve Bachata Party01:00 - 05:00Pamucak
Etkinlik SaatMekan
1Sabah Kahvaltısı10:00 - 11:00Pamucak
2Zuda Survivor 3. Etap Yarışmaları11:00 - 13:00Pamucak
3Öğle Yemeği13:00 - 14:00Pamucak
4Zuda Survivor 4. Etap Yarışmaları14:00 - 17:00Pamucak
5Akşam Yemeği17:00 - 18:00Pamucak
6Otelden Ayrılış19:00Pamucak

MaBoKu

16Şubat, 2019

MaBoKu - Bodrum

Bodrum
13Nisan, 2019

MaBoKu - Kuşadası

Kuşadası

ZUDA SURVİVOR TANITIM

SPONSORLAR

Sizde Sponsor olmak ister misiniz ?

Platinum Sponsorlar

Gold Sponsorlar

Sende Katılmak İster misin ?

En iyi dans hocalarından bizzat ders almak için hemen aşağıdaki butona tıklayıp iletişime geçin!

İletişim İçin Tıklayın!

Fotoğraf Galerisi

İletişim

Zeki Uyanık Dans Academy, Haritada Bul!